V pátek 11.10.2024 přijelo do naší školky Na paloučku loutkové divadélko „Vysmáto“. Byla na programu pohádka “ Zvířátka a loupežníci“. V příběhu vystupuje hospodář se zvířátky, o která se s láskou stará. Jednoho dne ho ale zastihne neštěstí, a tak vyšle zvířátka do světa, aby štěstí hledala jinde. Zvířátka v lese narazí na chaloupku strašlivých loupežníků, ti však zdaleka nejsou tak chytří. A tak nejen, že dostanou od zvířátek za vyučenou, ta je připraví o jejich lup, který rozdají okradeným lidem a vrátí se ke svému hospodáři.

Spolu s loutkami vystupoval v pohádce kašpárek v podání Aleše Bílka, který své vyprávění doplňoval zpěvem, různými zvukovými efekty a aktivně zapojoval do komunikace děti. Divadelní představení bylo plné smíchu i napětí a všem se moc líbilo.

Jaroslava Kramperová