Týden od 13. do 17. 5. byl v naší MŠ věnován rodině a maminkám. Děti z Ježečků trénovaly své vystoupení a těšily se na čtvrtek 16. května, kdy konečně budou moci předvést nacvičené básničky, písničky a tanečky. Letos jsme pro rodiče vlastnoručně chystali občerstvení, a tak přípravy započaly hned dopoledne. Dle receptu děti sami připravily velký plech perníku, který nám poté paní kuchařky upekly. Odpoledne děti připravily pomazánky a chystaly jednohubky a chlebíčky. Před půl 5 se celá třída zaplnila rodinnými příslušníky. Děti skvěle předvedly své vystoupení a předaly maminkám k svátku přáníčko a květinový zápich. Po vystoupení měli všichni možnost ochutnat dětmi připravené dobroty a strávit čas v našich relaxačních stanovištích. V tvořivé dílně navlékali náramky, v antistresovém koutku vybarvovali omalovánky, v kadeřnictví získaly maminky nový účes, v kosmetickém salónu bylo postaráno o jejich pleť a také si všichni vychutnali masáž, kterou děti poctivě trénovaly. Doufáme, že si všichni společně strávený čas užili.

Mgr. Monika Stibůrková