Po delší době nás opět navštívilo několik talentovaných mladých divadelníků ze ZUŠ Josefa Suka se svým představením podle stejnojmenné pohádky „Princezna ze mlejna“. Spolu s kamarády ze třídy Štěňátek jsme tak zhlédli známý příběh o Jindřichovi a Elišce.

Tímto představením však naše divadelní dopoledne neskončilo. Role se obrátily, z dětí ze základní umělecké školy se stali diváci a na řadu přišli předškoláci ze třídy Medvíďatek se svými vystoupeními. Nejprve zahráli známou pohádku „O Palečkovi“ a hned poté „O veliké řepě“.

Vzájemně jsme se podpořili bouřlivým potleskem, protože všechna vystoupení se povedla na jedničku.

Moc děkujeme Štěňátkům i dětem ze ZUŠ za návštěvu a těšíme se na další shledání.

Za kolektiv MŠ Longenova

T. Komárková