Ježečci a Zajíčci na výletě za netopýry

Ve středu 14. 11. 2023 navštívili Ježečci a Zajíčci Vodní dům v Hulicích, aby se seznámili se životem netopýrů. Během programu si poslechli pohádku o netopýrech, zjistili, kde se netopýři schovávají na zimu, jaké jsou jejich předosti, společně si popsali, jak takový netopýr vypadá. Také si zahráli smyslovou hru, při které poznávali, odkud přichází daný zvuk, skládali puzzle, ale hlavně, viděli z blízka skutečné netopýry. To byl pro děti opravdu veliký zážitek. Škoda jen, že se netopýří kluci již nechtěli nechat nakrmit, protože se chystali pomalu a jistě k zimnímu spánku. Přírodě zkrátka neporučíme.
V druhé části si děti mohly projít celou expozici Vodního domu a vyzkoušet si tak jednotlivé interaktivní prvky. Celý výlet se vydařil, a i když nebylo venku zrovna pěkné počasí, náladu nám to rozhodně nezkazilo!