Po letních prázdninách se do školky Na Paloučku opět vrátila oblíbená divadelní představení. To první se uskutečnilo v pondělí 23.9, kdy k nám zavítal pan kouzelník Jakub Bílek z Kouzelného divadla s jeho magickými triky a kouzly.
V průběhu představení předvedl několik zaklínadel a povedlo se mu vykouzlit pískací slánku, velké vyskakovací hady nebo peněženku, která při otevření hořela. S těmi nejtěžšími kouzly mu pomáhaly samy děti a dokázaly vyčarovat živého hada, holubici a také králíčka. Děti si holubičku a králíčka po představení mohly pohladit a hada si dokonce někteří odvážlivci vzali do rukou.
Pro děti ze třídy Zajíčků to bylo úplně první představení, a i přes počáteční ostych se do čarování také zapojily a kouzlení si moc užily.

za kolektiv MŠ Na Paloučku
Bc. Andrea Boubalíková