Loutkové divadlo Na Paloučku
V pondělí 25.9. k nám na Palouček přijela paní divadelnice Bára se svým loutkovým divadlem. Po prázdninách to byla jedna z prvních akcí a všechny děti se již od rána moc těšily.
Pro naše nejmenší děti, které jsou v MŠ teprve od září, to byl ještě větší zážitek, protože si divadélko mohly užít úplně poprvé, se všemi třídami.
Zajíčci, Ježečci a Myšky se sešli ve třídě Žabiček a pohádka „O strašidýlku Bačkůrkovi“ mohla začít.
Vyprávění bylo poučné, veselé a vtipné. Děti se celou dobu smály a s velkou chutí pomáhaly řešit příběh hlavních hrdinů. Nakonec si všechny třídy mohly prohlédnout a osahat kulisy a dřevěné loutky.
Teď už nám nezbývá nic jiného než se těšit na další hezké akce, které nás čekají již v říjnu.