Závěr školní roku je jako vždy plný výletů. Jako každý rok proto třídy vyrazily na větší či menší výlety dle vlastního výběru.

Třídy Kuřátek a Kačenek zavítaly do ekocentra Čapí hnízdo, kde si prošly s panem průvodcem celý areál a dozvěděly se mnoho nového a zajímavého o domácích i exotických zvířatech. Ač to vypadalo, že počasí nebude příliš hezké, nakonec svítilo sluníčko a vše tak vyšlo naprosto na výbornou.

Třídy Motýlků a Berušek jely na výlet na zámek Jemniště. Zámkem je provedla paní průvodkyně. Uměla dětem přiblížit dětskou formou život na zámku.  Poté se děti prošly zámeckým parkem, kde bylo několik zvířátek. Mohly si je zblízka prohlédnout. Popovídaly si s panem a paní Papouškovými a prohlédly si plno krásných kytiček a rozkvetlých stromů a keřů. Sice nesvítilo sluníčko, ale bylo příjemně teplo a nepršelo. Výlet se povedl a děti si ho užily. Budou mít na co vzpomínat.😃

Děti ze třídy Štěňátek a  Žabek se vydaly na výlet na rozhlednu ŠPULKA. Cestou na rozhlednu prošly naučnou stezkou . Přímo pod rozhlednou si děti pochutnaly na dobré svačině a pokochaly se krásným výhledem do okolí. I když Špulku nikdo z nich nezdolal, děti si výlet moc užily.

kolektiv učitelek MŠ Dukelská